Testy koloidního Ag - Zdraví

Přejít na obsah

Testy koloidního Ag

KOLOIDY
Testování zdravotního stavu v závislosti na užívání koloidního stříbra:

Na kvantovém analyzéru QMR- 918 bylo testováno koloidní stříbro, které vyrábíme (stimulované celou škálou léčivých Solffegio frekvencí a pozitivními afirmacemi  – což nepochybně ovlivňuje účinnost koloidu).
Každopádně výsledky testu naprosto předčili jakákoliv očekávání.
Koloidní stříbro je širokospektrálním přírodním antibiotikem, které nejenže nemá negativní dopad na organismus, ale umí dokonce regenerovat tkáně.
Co je však překvapivé je skutečnost celé škály zlepšení zdánlivě nesouvisející s viry, bakteriemi, plísněmi či parazity, jak je zjištěno, stříbro dokáže eliminovat.
Kvantový analyzér nám poskytuje náhled na více jak 200 položek a lze říci, že stříbro téměř vše zlepšuje (podobně jako křemelina).
Usnadňuje metabolismus tuků, bílkovin a velmi výrazně zlepšuje všechny položky týkající se cholesterolu.
Dosti nečekaně a velmi významně ozdravuje srdce u lidí, u kterých testování poukazuje na  nadměrné zatížení, což napovídá, že zatížení může plynout ze zanešenosti organismu viry, plísněni, bakteriemi a drobnými parazity.
Na analyzéru se projevila již po třítýdenní kůře stříbrem zlepšená schopnost detoxikace organismu a významně posílená imunita. Překvapivě organismus vykazuje zvýšenou odolnost proti elektromagnetickému záření, nikotinu, pesticidům a jiným nepříznivým vlivům.
U alergických projevů došlo ke snížení ve všech z testovaných položek kromě alergie na kovy, injekce a mořské plody.
Je možné sledovat lepší hospodaření s kyslíkem a tedy kvalitnější zásobení buněk kyslíkem.
Dochází ke zlepšení pH organismu.
Následkem zlepšení celkového zdravotního stavu se vylaďují hodnoty stopových prvků, především vápníku, železa, ale i vitamínů K, B1 a B2, aniž bychom je do organismu doplňovali.
K těm překvapivějším zjištěním patří například zlepšení paměti, lepší hustota kostí a pozitivní vliv na zvápnění beder a krčku. Kůže a oči byly zlepšeny téměř ve všech parametrech, což jsou položky týkající se kolagenu, které není jednoduché jen tak zharmonizovat a zlepšit např. užíváním byť velmi kvalitního kolagenu nebo jiných prostředků, jako třeba tolik oblíbené „omlazující kyseliny hyaluronové“. Většina těchto prostředků při testování nevykázala výrazné zlepšení. Ne snad že by nefungovaly, ale spíše zanešené pojivové tkáně neumožňují živinám se dostat až k samotné kůži či velmi jemným vlásečnicím v oku.
To, čeho si však nejvíce považuji jsou dvě skutečnosti.
Poměrně často se setkávám s tím, že lidé mají v těle kombinaci těžkých kovů, kterých není úplně jednoduché se zbavit. Obzvláště se to týká olova. Koloidní stříbro si však poradilo se všemi běžně se vyskytujícími jedy v těle a to olovem, rtutí, kadmiem i arsenem!!!
No a jako nejcennější bych vyzdvihla skutečnost, která je v dnešní době noční můrou a to plodnost.
Stříbro dokáže zvýšit hladiny hormonů, u mužů naprosto zásadně zvyšuje objem semene a erekční transmiter, což znamená déle trvající erekci a tvrdost penisu.
Působení stříbra se tedy jeví jako malý zázrak, který může přinést mnoho dobrého v podobě kvalitnějšího zdraví, ale jak vyplývá z testování, může být i nadějí pro lidi se sníženou plodností. Naprosto ideální se v těchto případech jeví kombinace očistné síly stříbra a křemeliny. Oba dva faktory zvyšují plodnost obou pohlaví a zároveň umožňují předat kvalitnější potenciál svým plánovaným potomkům.
Nakoupíte v E-SHOPu.

Zapsala Magda Pavlová
www.regenclub.cz
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2024
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah