QMR 918 - Zdraví

Přejít na obsah

QMR 918

DIAGNOSTIKA
Máte od nás zakoupený analyzátor  QMR 918 ?  Stáhněte si update. Původní verze zůstane v počítači nainstalována a nadále je možné ji používat. Update verze je samostatný program, doplněný o nejnovější poznatky s novým prostředím a zvýšenou citlivostí. Jedná se o soubor .exe, váš počítač jej pravděpodobně označí jako potenciálně nebezpečný, tak jako každý soubor .exe. Ignorujte toto upozornění a proveďte instalaci.
Diagnóza
Statistická analýza zdravotního stavu se provádí důsledně pomocí vědeckých metod na základě velkého počtu schválených klinických postupů. Rychlost a přesnost tohoto zdravotnického výrobku může dosáhnout až 95%. Veškeré postupy jsou řízeny výkonným mikroprocesorem.
Přístroj, který může využít každý.
K čemu může být takový testovací přístroj v rukou obyčejného člověka dobrý? Obzvláště prospěšný může být pro lidi, kterým není lhostejný zdravotní stav a snaží se pro své zdraví něco dělat. V takovém případě může testování pomoci najít tu správnou cestu.Kvantový frekvenční analyzátor řízený počítačem je nástrojem, který nám během dvou minut prozradí jak jsme na tom s vitamíny, minerály, zatížením organismu těžkými kovy, stavem našich kostí a všech důležitých orgánů. Zjistíme, jak jsou na tom naše žlázy s vnitřní sekrecí, hladiny hormonů, jaká je pohyblivost či počet spermií a získáme spousty dalších prospěšných informací o celkovém stavu našeho organismu. Pokud se necítíme úplně zdrávi, pak takové informace mohou mít cenu zlata. Pro alespoň trochu zvídavé lidičky, kteří si k takto získaným informacím ještě vyhledají doplňující informace z odborných zdrojů třeba na internetu, může být přístroj nástrojem k odvrácení často hrozícího nebezpečí, které mnohdy vůbec netušíme. Nemusíme být odborně zdatní, abychom si dokázali účinně pomoci. Pouhá zkušenost nabytá opakovaným měřením, které je velmi snadné, nám v krátké době umožní pouhým srovnáním hodnot měření různých lidí určit například nakolik je přístrojem avizovaná disharmonie běžná a nebo následkem čeho došlo ke zlepšení. Pokud si takový přístroj pořídí početná rodina, pak je to investice, která se opravdu vyplatí. Člověk který má potřebu udržet své zdraví v dobré kondici už nemusí tápat, jaký potravinový doplněk si koupit.
Slyšíme nebo čteme o tom, jak je ten či onen vitamín či stopový prvek prospěšný pro správný chod našeho organismu, ale každý člověk je individuální a různé vlivy určují, jak na tom s jejich zastoupením jsme. Tedy jak má člověk vědět, že zrovna tenhle vitamín potřebuje? Pokud se to však o sobě dozvíme a zareagujeme tím, že ho do organismu doplníme, můžeme často s uspokojením sledovat, jak se trefným výběrem vhodného doplňku zlepšuje stav organismu hned na více úrovních. Obzvláště to platí o zinku. Je natolik důležitý, že pouhým podáním zinku dochází k normalizaci hladin i jiných stopových prvků, jako například hořčíku, ale současně můžeme sledovat, jak dochází ke zlepšení položek různých úrovní souvisejících například s kolagenem. Zjistíme-li například, že máme nedostatek draslíku a doplníme jej do organismu, pak se můžeme díky testování těšit nejen lepším hodnotám srdce, ale především vitalitě, kterou nám srdce které je v pohodě umožňuje zažívat. Tou nejpříjemnější změnou kterou pak pocítíme je skutečnost, že se snadno ráno probouzíme a vstáváme s lehkostí, kterou jsme znali jen z mládí.
U nás v Regen Clubu jsme už nasbírali zajímavé zkušenosti o které se rádi rozdělíme, pokud se rozhodnete si přístroj pořídit. Je to investice do něčeho, co má daleko větší hodnotu, než jakou je pořizovací hodnota tohoto přístroje.
Tento přístroj je sestrojen na základě studie sto milionů klinických případů a mnohaletého výzkumu řady lékařských a počítačových odborníků.
Tento kvantový diagnostický přístroj provádí komplexní vyšetření lidského těla. Z vyšetření lze vyhotovit 16 zdravotních zpráv. 
Tento terapeutický přístroj dokáže detekovat změny v oblasti zdraví dříve, než se objeví zjevné příznaky a známky onemocnění. Včasná detekce umožňuje včasnou a účinnou léčbu.
Provoz tohoto zdravotního zařízení je poměrně snadný. Uživatelé mohou ovládat detekční techniky po prostudování manuálu a nebo po krátkodobém školení.
Diagnostiku s tímto přístrojem lze provést kdykoliv a kdekoliv. Ve spojení s notebookem lze vizuálně kontrolovat měřené orgány, případně vyhotovit zprávu.
Kontrola zdravotního stavu se provádí v neinvazivním způsobem, takže přístroj nemá žádné vedlejší účinky. Na základě testovacích zpráv, mohou uživatelé získat informace o zdravotním stavu a podle vyhotovené zprávy stanovit vhodná opatření.
Náklady na kvantový diagnostický přístroj jsou velmi rozumné a přijatelné i pro průměrného spotřebitele. Co je však velmi důležité, software a zprávy o zdravotním stavu jsou v češtině.
Kvantovým analyzátorem je možné diagnostikovat 41 funkcí tělesných orgánů.
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2023
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah