Masáž očí - Zdraví

Přejít na obsah

Masáž očí

MASÁŽE - LÉČBA
Masážní a relaxační přístroj na oči k odstranění vrásek 
Masáže
Dopřejte svým očím ozdravení, relaxaci a krásu
Po staletí se říká, že lidské oko je prý okno do duše. Oko jako takové má však daleko větší vypovídající hodnotu, než jen týkající se momentálního rozpoložení, či vypovídající o prožitcích minulosti. Oči výrazně ovlivňují to, jak na své okolí působíme, hovoří o naší síle, touhách, mohou prozradit naše plány a úmysly. Jiskra v našem oku hraje rozhodující význam ve sblížení s osobou jiného pohlaví a když chybí, může být příčinou našeho neúspěchu v situacích, jako je třeba výběrové řízení, když hledáme zajímavou práci.
Tedy o naše oči bychom měli opravdu dobře pečovat, věnovat pozornost změnám přicházejícím po prodělaných nemocech a odvděčit se jim za to, co pro nás dělají. Opak je však pravdou. Lidé často naprosto odevzdaně přijímají to, že ztrácejí zrak a dokonce to berou téměř jako zákonitost, která „musí přijít s věkem“. Takové myšlení je velmi nezodpovědné vzhledem k tomu, co nám naše oči umožňují a to nejde jen o přímou schopnost vidět, ale třeba jen pohodu, která plyne z toho, když je našim očím prostě dobře. V opačném případě kdy nás pálí oči a nebo slzejí se necítíme hezky a už vůbec nevypadáme tak přitažlivě a svěže, jak bychom vypadali, kdyby naše oči měli třeba jen potřebnou vláhu a živiny. Oko dostatečně zásobené živinami a tedy v pohodě je pouze tehdy, když disponuje potřebnou vlhkostí, která samotné živiny do oka přináší. Řešení jak přinést obnovu našim očím je relaxačně léčebná pomůcka sestrojená k harmonizaci oblasti očí. Umožňuje zklidnění nervů oka, zlepšení zraku podporu krevního oběhu různými druhy stimulace, která zahrnuje také možnost harmonizaci mozku a srdce působením přístroje přes oblast očí. Včasná podpora očí tímto způsobem dokáže předcházet běžným onemocněním jako jsou dalekozrakost, krátkozrakost a nebo nedostatečná zraková ostrost.

Funkce:
1. Využití principů tradiční čínské medicíny v oblasti akupunktury. Zabránění nemoci očí, jako je krátkozrakost, dalekozrakost, amblyopií.
2.Unikátní fyzikální terapie, v souladu s funkcemi tlaku vzduchu, hnětení, infračerveného tepla a multi-frekvenční vibrace. Ke zlepšení zraku, uklidnění nervů a podpory krevního oběhu pro zdravé oči, mozek a srdce. 

Výhody
1. Tlaková masáž, vestavěno 5 digitálních simulací ovládaných stisknutím prstu, masáž a stimulace akupresurních bodů kolem očí, aktivace zrakového nervu. 
2. Nezávislá masáž skráně, s přispěním vibrace a tlaku vzduchu, úleva pro uši, mozek a nervy. Genová relaxace, jasná mysl, zvyšuje se efektivita práce. 
3. Infračervená tepelná terapie, speciální infračervené teplo zlepšuje podkoží cévní dilataci, snižuje únavu očí.
4. Multi-Frekvenční vibrační masáž, 15 druhů taktovacích frekvenčních režimů, rytmické působení na svaly očí, zlepšení krevního oběhu v oblasti působení. 
5. Tlaková masáž inteligentním vzduchem, vestavěný mikroprocesor reguluje proměnlivý tlak vzduchu, automaticky nastaví nejlepší masážní podmínky. 
6. Vysokofrekvenční magnetické pole, uvádí do rovnováhy anionty a kationty, zvýší se obsah kyslíku v krvi, pročisti se meridiany, regulace průtoku krve.
Jaké výsledky lze očekávat při masáži přístrojem HQ 365 ?
Jediné, co je třeba učinit je, přístroj připomínající brýle nasadit na oči. Spuštěním začne léčení bolesti hlavy, či eliminace infekce nosních dutin.
Dříve než sáhnete po lécích utišujících nepříznivé stavy, vyzkoušejte tento přístroj, jehož účinnost je ověřená a vychází z postupů, kterých se používá v tradiční čínské medicíně.
Přístroj tlakem stimuluje body propojené s určitými tělesnými orgány a podle učení současné zdravovědy aktivuje tok energie energetickými dráhami, které procházejí body na hlavě.
Choroby a nebo bolesti orgánů jsou podle této teorie způsobené uváznutí nebo zpomalení toku životní energie. Stimulací bodů na hlavě se dokáže obnovit tok energie a tím optimalizovat činnost řady tělesných orgánů. Důležitý akupresurní bod je na čele mezi obočím v oblasti tzv. třetího oka a nazývá se GV24. Tímto bodem prochází meridián protínající střed vaší tváře.
Stimulací tohoto bodu se obnoví tok energie v oblasti hlavy, zlepší se cirkulace krve, sníží se svalové napětí, aktivují se mozkové funkce, odstraní se únava a různé bolesti v oblasti hlavy a značně se posílí vnímavost a intuice.

Další přínosy stimulace bodu GV24:
Přístroj mimo GV24 stimuluje body v oblasti spánků a aktivuje zrak pomocí upraveného infračerveného záření. Zlepšuje se stav pleti, má omlazujícími účinky, předchází se tvorbě vrásek a svěšené kůže. Dále vás zbaví nervového vypětí, podpoří tělesný metabolismus, stimuluje krevní a lymfatický oběh, zpružní pokožku a urychlí hojivé procesy v organismu s možností poslechu podprahových vjemů.


REGEN CLUB z.s. 2007 - 2023
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah