Solfeggio,redukce stresu - Zdraví

Přejít na obsah

Solfeggio,redukce stresu

REGENERACE TĚLA
Vaše tělo má sofistikované ochranné mechanismy, které vás udrží naživu a fungují, když čelíte nebezpečným hrozbám. Ale tento vrozený pud přežití má svá vlastní pravidla a blokuje přirozenou schopnost těla skutečně se léčit.
Pokud jste neustále ve stresu a vaše reakce na přežití se nikdy nevypnou, vaše tělo je vždy ve vysoké pohotovosti a vaše přirozené léčebné schopnosti nemohou přirozeně fungovat tak, jak potřebují. To může způsobit vážné, trvalé poškození kritických oblastí zdraví, včetně neurologických, imunitních, kardiovaskulárních a dalších. Může také urychlit stárnutí a zkrátit váš život. Když čelíte vážnému problému, jako je život ohrožující nemoc, vaše přirozená reakce na přežití může narušit vaši schopnost léčit. Chronická nemoc může udržet tělo v režimu boje nebo útěku na dlouhou dobu, což naruší vaše přirozené zdraví a opravné mechanismy. Tím, že se vás snaží chránit, může být vaše stresem poháněná reakce na přežití někdy škodlivější než samotná nemoc.
 
Režim přežití vás ovlivňuje na všech úrovních: fyzicky, emocionálně, mentálně i duchovně. Je to doslova panický stav. Cítíte se uspěchaní a nemůžete se zhluboka nadechnout ani zpomalit. Každá buňka ve vašem těle – včetně těch postižených chronickým onemocněním a dokonce i rakovinných buněk – bojuje o to, aby zůstala naživu. Neustálé přemáhání, stres a strach vedou k tomu, že biochemický poplašný systém vašeho těla překročí stanovenou mez a bude bojovat sám se sebou, místo aby se uzdravil.
Ale existuje způsob, jak to překonat. Během mnoha let výzkumu a klinické práce se složitými tělesnými stavy, lze změnit naši snahu o přežití, tělo má neomezenou a nekonečnou schopnost se léčit, pokud do toho nezasahuje vaše reakce na přežití.
Když máte co do činění s chronickou nebo život ohrožující nemocí, může být těžké soustředit se na to pozitivní a naklonit se k léčivé energii. Možná máte pocit, že musíte závodit s časem, abyste našli řešení. Ale tento pocit spěchu, starostí, úzkosti a stresu vás může udržet v režimu přežití a pokračovat v tomto začarovaném kruhu se stresovými hormony a sloučeninami, které mohou zhoršit váš stav, místo aby vám pomohly léčit.
Výchozí bod každé cesty uzdravení vyžaduje prostředí soucitu, bezpečí a bezpodmínečné lásky. To je to, co vaše tělo potřebuje k přechodu z režimu přežití, abyste mohli začít svou léčebnou cestu. Speciální podprahovou nahrávkou lze zahájit proces vyladění a uzdravení na fyzické, mentální i duchovní úrovni.

 
Co podprahová nahrávka „Solfeggio frekvence, redukce stresu“ obsahuje:

 
1.     Celou škálu Solfeggio frekvencí včetně doplňkových s namodulovanou mozkovou frekvencí 10Hz, izochonickou technikou. Tato technika zajistí, aby na mozek frekvence působila, protože lidské sluchové orgány, ani technika, nejsou uzpůsobeny takto nízkou frekvenci sejmout.
 
2.      Afirmace příslušející k určité Solfeggio frekvenci. Afirmace jsou zatlumené a určené pro podvědomou mysl. V počátku každé frekvence jsou slyšitelné, aby i vědomá mysl registrovala jejich znění.
 
3.     Krycí meditační hudba upravená ke stimulaci obou mozkových hemisfér, přeléváním zleva doprava. Aby tento efekt byl užitečný jsou nutná stereo sluchátka.

Stáhněte si 45 minut meditace zdarma:
https://www.regenclub.cz/Nahravky/stah08/


REGEN CLUB z.s. 2007 - 2024
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah