Koloidní stříbro - Zdraví

Přejít na obsah

Koloidní stříbro

KOLOIDY
K čemu lze koloidní stříbro použít:


1. Antibiotické působení, likviduje bakterie.
2. Antivirové působení, likviduje viry.
3. Antimykotické působení, eliminuje plísně.
4. Patogeny ničí v průběhu 5-6 minut, avšak převážná část přátelských střevních bakterií zůstane nedotčena.
5. Posiluje imunitní systém a zlepšuje trávení.
6. Regeneruje organismus a zlepšuje celkový zdravotní stav.
7. Působí prokazatelně protizánětlivě.
8. Působí při odhlenění organismu.
9. Při vnějším použití a vyšší koncentraci usnadňuje hojení ran.
10. Má schopnost vázat na sebe rtuť, která je poté vyloučena z těla /amalgamové plomby/.
11. Vyplavuje toxiny z těla.
Koloidní roztok stříbra vyzařuje specifický enzym, který umožňuje jednobuněčným patogenům metabolizaci kyslíku, to způsobí, že se nositel nemoci udusí. Tento princip působení je i důvodem, proč si patogeny nemohou na koloidní stříbro vyvinout rezistenci. Koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní.
Koloidní stříbro je také účinné při průjmech, protože ničí bakterie, které je vyvolávají. Při užívání koloidního stříbra jsou hubeny velmi rychle kvasinky a plísně nabourávající celý organismus - kožní plísně, plísně na dlaních, nohách, nehtech a u žen také poševní plísně. Koloidní stříbro chrání imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci. Odstraňuje z organismu hlen, nereaguje s jinými léky, napomáhá rozvoji buněk.  Zlepšuje trávení, neboť aktivuje trávící enzymy.
Jak vyrábíme koloidní stříbro.
V žádném případě nevyrábíme na sklad, každou objednávku řešíme individuálně.
Výroba koloidního stříbra probíhá při malém napětí a malých proudech, přes síťový laboratorní zdroj EA-PS084-03B na hodnotu min. 30ppm.
Základem výroby je kvalitní destilovaná voda, stimulovaná Solfeggio frekvencemi a strukturovaná pozitivními informacemi.
Způsobem výroby se náš výrobek liší od jiných.
Výrobní systém je z hygienických důvodů uzavřen a je ve sterilním prostředí.
Hotový výrobek je přefiltrován přes speciální filtr.
Plnění je do speciální hnědé láhve 0.5l, určené pro léčiva s odnímatelným uzávěrem a informačním štítkem.
Koloidní stříbro je univerzální prostředek, při dodržení dávkování bez vedlejších účinků. Je prokázáno, že je účinné proti bakteriím, virům a plísním. Lze jej použít k léčení nemocí, ale i k prevenci. Při vyšší koncentraci a vnějším použití urychluje hojení.
Užití:
Je nutné začít opatrně s menším dávkováním, nepřetěžovat detoxikační systém odumřelými patogeny a pít dostatečné množství tekutin.
První týden, při koncentraci 30ppm, 2cl ráno. Druhý týden je při koncentraci 30ppm, 2cl ráno a večer. Třetí týden při koncentraci 30pm, 2cl ráno a večer do spotřebování obsahu. Kůru můžeme opakovat po čtrnácti dnech.  
Legislativní nařízení ČR i přes prokazatelné léčivé účinky, umožňuje tento produkt nabízet jen pro technické účely. Jakákoliv manipulace je na vlastní uvážení a osobní zodpovědnost.

NEZÁVISLÝ POSUDEK

REGEN CLUB z.s. 2007 - 2023
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah