Život s LR - Zdraví

Koloidy Au, Ag, Cu, Zn, Fe. Lipozomální vitamíny. Křemelina. Masážní a diagnostické přístroje.
Podprahové nahrávky.
Přejít na obsah

Život s LR

ZDRAVÍ A MLÁDÍ
Vítejte ve světě zdraví a krásy
Pokud jste registrován jako LR partner, můžete zboží objednat po
Pokud chcete jen nakupovat - prodej LR produktů je možný pouze prostřednictvím LR partnerů. Např. jako "sortiment" zadejte Kosmetika, dále uveďte svůj mail a produkt který požadujete.
Produkty si vyberteBude nám velkým potěšením když se stanete obchodním partnerem společností LR Health & Beauty Systems, s. r. o.
Můžete se postavit na startovní čáru své LR kariéry. A protože Vám chceme poskytnout co nejstabilnější zázemí, uděláme maximum pro to, abychom Vás podpořili. Stejně jako dnes můžete začít Vy, začínali kdysi ostatní členové týmu. Ti všichni jsou zde nyní pro Vás, aby byli Vaší oporou a podali Vám pomocnou ruku či dali radu vždy, když ji budete potřebovat. Čím dříve tak učiníte, tím lépe. LR školicí systém je totiž dokonale propracovaný organismus, který LR partnery na cestě k cíli posunuje systematicky a promyšleně, až k jeho dosažení. Všechny příběhy úspěchu donedávna „obyčejných lidí", Vám mohou být představeny v našich LR Magazínech a jsou důkazem nového lepšího životního stylu.
Být LR partnerem LR Health & Beauty Systems znamená pracovat s láskou a nadšením, stát se pánem svého času a uchopit šanci na nadstandardní výdělky. Co se ještě nyní může zdát daleko, lze pílí a nasazením záhy proměnit ve skutečnost, neboť LR je férový a transparentní partner, který stojí po Vašem boku.
Cesta je již vyšlapaná. Ti, kdo po ní jdou před Vámi, jsou dnes zkušenými a úspěšnými obchodníky. Vykročte pravou nohou. Zázemí stabilní společnosti s tradicí a produkty s německým standardem kvality jsou Vám oporou.

Návrat na obsah