VITONE ES-158 - Zdraví

Koloidy Au, Ag, Cu, Zn, Fe. Lipozomální vitamíny. Křemelina. Masážní a diagnostické přístroje.
Podprahové nahrávky.
Přejít na obsah

VITONE ES-158

MASÁŽE - LÉČBA
Masážní a posilovací stroj pro profesionální, ale i domácí použití.
Po mnohaletých zkušenostech s masážemi čínské firmy ESINO byl vyvinut přístroj, který kombinuje brilantní koncepci designu a praktických funkcí dohromady. S tímto přístrojem budete JEDNIČKA v oblasti masáží.
Jedná se o funkčně jednoduchý přístroj, se značnými terapeutickými a posilovacími účinky, které běžnou ruční masáží nelze provést.
Není na trhu podobný přístroj který by dokázal maximalizovat účinky jednotlivých masáží k dosažení optimálních parametrů. Je vhodný nejen pro relaxaci a uvolnění, profesionální masér velice záhy zjistí výhody masáže tímto přístrojem, obvzláště před a po sportovních výkonech. Nabíjí masírované tělesné orgány a předává novou energii pro zachování zdraví i při problémových stavech. Nastavit lze různé vibrace, jejich intenzitu je možno měnit a používáním získat zkušenosti i v oblastech speciálních masáží a terapií.
Vaši zákazníci budou nadšeni a po masáži uvedeným přístrojem Vám nejen poděkují, ale rádi zaplatí za další masáže. Přístroj je určen k profesionálnímu použití, profesionální masér posune kvalitu masáží na dosud nemožnou úroveň, ale funkce přístroje jsou natolik názorné, že si s masáži poradí i laik. Přístroj je součástíREGEN CLUB z.s. 2007 - 2021
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah