Massager FCL 003B - Zdraví

Koloidy Au, Ag, Cu, Zn, Fe. Lipozomální vitamíny. Křemelina. Masážní a diagnostické přístroje.
Podprahové nahrávky.
Přejít na obsah

Massager FCL 003B

MASÁŽE - LÉČBA
Masáže
Účinky masážního přístroje "Foot massager - ESINO FCL-003B".
V přístroji pro masáž nohou a těla jsou integrovány bio-elektromagnetické technologie v nejnovějším podání a poznatky tradiční čínské medicíny.
Design přístroje je přizpůsoben akupunkturním bodům na chodidle a stimulace se provádí nízkofrekvenčními  impulsy.
Elektromagnetické vlny působící na organismus likvidují nepřátelské bakterie. Je doplněno  infračervené tepelné záření, kterým lze mírnit bolest a odstraňovat únavu. Přístroj je vhodný pro odstranění duševní a fyzické zátěže mladých, ale především starších lidí.Vestavěná infračervená funkce je vysoce efektivní pro podporu a zkvalitnění krevního oběhu. 
Je možné nastavit 25 druhů masážních režimů a to automaticky a nebo jednotlivě, z nichž každý se mimo jiné zaměřuje na rozklad tuků, odstranění toxinů s efektem rehabilitace nohou. Přístroj umožňuje aktivovat 99 stupňů intenzity elektromagnetických vln, zvlášť pro plosky nohou a tělo. Pro tělo jsou určeny samonalepovací elektrody a pás na hubnutí. Nastavení režimů lze provést tlačítky na přístroji nebo požít dálkového ovládání.
Součástí masážního zařízení je pás na hubnutí  a osm nalepovacích elektrod pro odstranění bolesti různých částí těla a dálkový ovladač.
Co můžeme přístrojem ovlivnit?
Přístroj odstraňuje bolesti otoků, aktivuje svaly a rovnováhu lidského biologického pole, posiluje imunitu a samo-opravovací schopnosti, stimuluje nervové buňky a obnovuje přenosové funkce. Principiálně přístroj produkuje frekvence, které eliminují chorobné buňky, jede v podstatě o biologickou léčbu. Při zvýšeném výkonu a na konkrétním místě, lze provádět masáže, které mohou likvidovat nepřátelské buňky v lidském těle. Podle různých příznaků v místech kde se předpokládá výskyt choroby se  aplikují pulzní masážní mikropočítačové procesy obvykle od několika sekund až po několik minut.
K čemu při aplikaci dochází?
1. Elektromagnetické signály vstupují do kožních buněk, stimulují přebytečný tělesný tuk a urychlují jeho rozklad. 
2. Podporou pohybu buněk se okamžitě rozpustí pomerančová kůra, mastné membrány stimulují krevní oběh, probíhá detoxikace, inhibuje se růst přebytku tuku.
3. Odpadní a toxické látky jsou vyloučeny potními žlázami. Masáže upravují funkce lidského těla ke zvýšení syntézy kolagenu a schopnosti regenerace, takže pokožka je hladká a pružná.
4. Výhodou je rozsáhlé působení na organismus, nehrozí žádná zranění a přístroj je relativně bezpečný. Na různá poškození je na základě zkušenosti možné nasadit různé stupně léčby onemocnění.
5. Obnovuje se činnost tělesných orgánů a zlepšuje se schopnost samo-rehabilitace.
6. Aktivují se buňky a dochází k podpoře látkové výměny.
7. Podporuje se krevní oběh a krevní pohyb.
8. Odstraňte se únava, podrážděnost a bolest nohou.
9. Dochází k preventivnímu působení proti revmatismu, artritidě a křečovým žilám.
10. Uvolňuje se svalová ztuhlost a bolesti, zlepšuje se spánek.
11. Působí léčivě na nemoci způsobující blokaci páteře, zánět ramene, křeče a bolesti kloubů, a tak dále.
12. Dochází ke snížení vysokého krevního tlaku, vysokého cholesterolu a ovlivňují se jiné chronické choroby, jakož i jejich příznaky.
13. Snížují se následky mrtvice.
14. Efektivně se rozkládá nadbytek tělesného tuku.
15. Snížuje se místní hromadění tuku.
16. Zvýšuje se lymfatický oběh a regenerace kolagenu.
17. Odstraňuje se pomerančová kůra problematických partií, takže pokožka je hladká a pružná.
18. Tvarují se svaly, zlepšuje se vylučování odpadních látek.
19. Infračervené záření, které je součástí přístroje má pro lidské tělo blahodárné účinky. Na lidské tělo působí ve třech hlavních charakteristikách: přímé, absorpce rezonance a silná penetrace.
Aktivace buněk, molekulární rezonance vody v těle a zvyšení obsahu kyslíku:
Rezonancí jsou aktivovány buněčné molekuly, zvýší se jejich energie a to je potřebné pro lidské tělo k urychlení syntézy enzymů, aktivaci proteinů a dalších biologických makromolekul. Zvýší se funkce imunitního systému, opravují se poškozené buňky a nastává  biologická regenerace lidské tkáně. Lidské tělo obsahuje přibližně 70% vody, vlivem rezonance na molekuly vody probíhá reorganizace do menších molekul. V tomto procesu přeměny dochází k odstranění nečistot, zvyšuje se obsah kyslíku molekul vody, čímž se zvyšuje energie, která pomáhá odstraňovat toxiny a přebytek tělesného tuku.
Zlepšení mikrocirkulace:
Primární funkcí mikro-oběhu je dodávání kyslíku a živin do tkání a odvádění odpadu produkovaného metabolismem. Pokud tento systém nemůže pracovat normálně, dochází k celé řadě nemocí, jako je revmatoidní artritida, studené ruce a nohy, ochablost končetin, hypertense, kardiovaskulární choroby, onemocnění ramenního kloubu, ischias, šedý zákal a dalším degenerativním onemocněním. Infračervené záření vyvolává tepelné účinky hluboko v podkožní tkáni a v kombinaci s molekulami vody nastává rozšíření kapilár a urychluje se pohyb krve, obnovuje se vitalita mikrocirkulace.
Podpora krevního oběhu a látkové výměny:
Infračervené záření zlepšuje mikro oběh v krevním řečišti, čerstvá krev tak proudí do tkání a buněk, rychleji jsou odstraněny zplodiny s klaným působením na celkovou vitalitu.
Masážní přístroj je vhodný pro tyto choroby:
Akutní zhmoždění svalů, bolest nervů, onemocnění krku, zánět ramen, revmatismus, křeče a zánět kostních kloubů, vysoký krevní tlak, vysoký krevní tuk, onemocnění žaludku atd. Snižuje negativní vlivy sedavého zaměstnání, odstraňuje únavu střední a především starší generace a působí relaxačně a preventivně i na osoby zdravé.
Masážní přístroj není vhodný pro tyto choroby:
Pro pacienty s nádorovým onemocněním, tuberkulózou a hnisavými záněty. Pacienty s cukrovkou, návaly, kožními alergiemi a neošetřenými zraněními kostí. Pacienty se závažným onemocněním srdce s kardiostimulátorem. Osoby  s kovovou protézou, neurózou a těhotné ženy.
Masážní přístroj vyrábí Esino Technology.
Je to středně velká společnost, která se specializuje na domácí využití zdravotních elektronických zařízení. Na kvalitu výrobků dohlíží štáb inženýrů a manažerů.                                                                                                                                             
Tělesné orgány na ploskách nohou      
Masáže
Umístění samonalepovacích elektrod
Masáže
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2021
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah