Laser SSCH-L789 - Zdraví

Koloidy Au, Ag, Cu, Zn, Fe. Lipozomální vitamíny. Křemelina. Masážní a diagnostické přístroje.
Podprahové nahrávky.
Přejít na obsah

Laser SSCH-L789

MASÁŽE - LÉČBA
Specifikace
Nízká úroveň laserové terapie (LLLT) - vlnová délka 810nm a 650nm. 
Laser umožňuje  úlevu pro všechny druhy akutních a chronických bolestí.
Laser, který je v nabíce, je určen nejen pro lékaře terapeuty, ale lze jej využít po seznámení s provozem i v domácím prostředí a nahradit tímto způsobem řadu léků.
  
Aplikace:
1. Eliminuje bolesti při poškození měkkých tkání, bolesti paty, akutní bederní svalů podvrtnutí, ztuhlý krk, tenisový loket, krční spondylóza, kolenního kloubu onemocnění starých-lidí, revmatoidní artritida, neuropatické bolesti, hojení ran, místní infekce, chronické faryngitida, atd.
2. Ženské problémy, jako je pánevní zánět, annexitis, dysmenorea, zánět pochvy a svědění, mammitis, hojení ran, atd .
3. kožní onemocnění, jako je alergická dermatitida, trombangitis obliterans, 15. neurodermitis, herpes zoster a po herpes zoster, erysipel bolesti, proleženina, ekzémy, kožní svědění, atd.
4. Dermatologycké problémy, otoky, omrzliny, opaření, akné, alopecia areata, alopecie, transplantace kůže, atd.
 
Intenzitu volíme na  základě následujících bodů:
1. Vyberte vysokovýkonný laser (300 ~ 500 mW), řešíme-linapříklad svalové napětí, sportovních zranění, krční ztuhlost, vyhřeznutí bederní meziobratlové ploténky (platí pouze pro počáteční fázi), tenisový loket, scapulohumeral periarthritis, revmatické bolesti kloubů, poškození měkkých tkání, bolestivá pata
2. Zvolte střední laseru (200-400mW), jako je například prosopalgia, pánevní zánět, prostatitida (využívá se jako nástroj v nemocnicích, lze jej však použít také při domácím ošetření).
3. Zvolte nízkoúrovňový laser (100-250mW) kožní onemocnění, některé citlivé místa, jako je obličej, krk, atd
 
Indikace použití:
Vyzařovaná energie poskytuje dočasné zvýšení mikrocirkulace, úlevu a uvolnění svalů a kloubů, bolesti a ztuhlost. Odstraní svalové křeče, menší bolesti a ztuhlost spojenou s artritidou. Tento laserový přístroj odstraňující bolest je založen na laserové fyzikální terapii a používá se pro léčení akutních a chronických onemocnění, neuropatické bolesti a dysfunkce, akutní a chronická sportovní zranění, Rheumatism / rheumatis, infekční a neinfekční záněty, a kožní nemoci atd.
 
Kontraindikace:
Tento přístroj by neměl být používán u pacientů trpících onemocněním maligních nádorů, k ošetření lidského oka a štítné žlázy, a neměly by být použit na břiše těhotných žen.
 
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2021
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah