Diagnostika z duhovky - Zdraví

Koloidy Au, Ag, Cu, Zn, Fe. Lipozomální vitamíny. Křemelina. Masážní a diagnostické přístroje.
Podprahové nahrávky.
Přejít na obsah

Diagnostika z duhovky

DIAGNOSTIKA
Populární digitální magie - skenování duhovky oka.

Na oční duhovce každého člověka (také zvířat), jsou patrné různé barevné tečky a skvrnky. A právě podle jejich umístění, velikosti a barvy se určuje zdravotní stav. Když totiž některý orgán začne špatně pracovat, na duhovce oka se ukáží změny, přestože dotyčný ještě nemá žádné problémy ani bolesti.
IRISCOPE je snadno ovladatelný přístroj, zapojený přímo do počítače a nevyžaduje elektrické napájení. Jas a ostření lze nastavit pomocí přepínače na rukojeti. Pomocí digitálního záznamu analyzuje oko v oblasti duhovky.
Pro vyhodnocení parametrů z duhovky  se používá vlastní software, který můžete uložit informace a fotky klienta a doporučení léčebného postupu. 
Analýzy a zprávy mohou být vytištěny a fotografie jsou uloženy podle data a času pořízení. Tento unikátní přístroj určí aktuální zdravotní stav klienta, indikuje i problémy, které mohou nastat v budoucnosti. Klientovi bude znám současný zdravotní stav, přístroj slouží jako zdravotní poradce, poradí jak se držet stranou od nemocí a mít super zdraví.
 
 
Proč je pro Vás přístroj důležitý

1. Software se snadno používá, ovládání je intuitivní. Pokročilá technologie přístroje umožňuje doplňovat poznatky a porovnávat měření.
 
2. Unikátní funkce Iris systémová analýza:  producent - International Technology.
 
3. Iris systémová analýza je léčivý nástroj, který kontroluje stav těla a zabraňuje výskytu onemocnění.
 
4. V přístroji jsou použité pokročilé analýzy duhovky, technologie z Německa.  Objevuje zdroje nemoci a navrhuje způsoby péče o zdraví těla a ducha.
 
5. Přístroj ukazuje stav těla klientů a navrhuje vhodnou zdravou výživu a doporučuje postupy k nastolení zdraví. 
 
6. Přístroj "Iiriscope" umožňuje upravit, případně doplnit do softwaru vlastní zkušenostmi získaný postup v "reports.help", a tím propagovat svůj zdravý produkt nebo postup.
Jedná se o novinku - přístroj testujeme, cena je přibližně stanovena na 19 900 Kč. Po dokončení testů bude přístroj součástí E-Shopu.
V případě zájmu zatím kontakt přes mail: reg@regenclub.cz
REGEN CLUB z.s. 2007 - 2021
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Návrat na obsah